Dr.uz - Yazılım Web Tasarım Teknolojileri ve Osgb Otomasyon Yazılımı DruzOnline | İHE Modülü
Yazılım
İHE Modülü

İşyeri Hekimliği Yazılım Avantajları

http://icons.iconarchive.com/icons/oxygen-icons.org/oxygen/72/Actions-office-chart-line-stacked-icon.png
DruzOnline İş Sağlığı ve Güvenliği Yazılımı, İşyeri Hekimlerine özel birçok avantaj sağlar. Sadece bir kaç dokunuş ile hatasız raporlar alabilir, detaylı istatistikler izleyebilir ya da gerekli kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz.
http://icons.iconarchive.com/icons/custom-icon-design/pretty-office-7/72/Sql-runner-icon.pngDruzOnline İş Sağlığı ve Güvenliği Yazılımı ile işlemlerinizi sınırsız sayıda yapabilir, hatta çok büyük veri tabanları oluşturabilirsiniz. Bu verilerinizi kendi bilgisayarınızda saklayarak şifreli bir şekilde güvenle saklarsınız. ( Microsoft Sql Server 2008 R2 ) İster 300 kişi yada 3000 kişi olsun datanıza sizden başkası asla ulaşamaz.http://icons.iconarchive.com/icons/oxygen-icons.org/oxygen/72/Mimetypes-text-rtf-icon.pngDruzOnline İş Sağlığı ve Güvenliği Yazılımı size zaman kazandırır. Bir dokunuş ile hızlı reçete yazabilir, muayene eksiklerini takip edebilir, her seferinde aynı bilgileri doldurmadan dilediğiniz işyeri hekimlik işlemlerinizi yürütebilirsiniz.
http://icons.iconarchive.com/icons/aroche/delta/72/Folder-Live-Data-icon.pngDruzOnline İş Sağlığı ve Güvenliği Yazılımı ile birlikte 12.000 adet ATC kodlu ilaç datası sayesinde ilaç isimlerini hatırlamaya artık son veriyoruz. Yakınmalar, günlük klinik ya da periyodik muayeneler, işe giriş muayeneleri kapsamında personel şikâyetini yazdığınızda ilgili ilaçları anında prospektüsü ve ambalaj resimleri dâhil ekranınızda görüntüleyin.http://png-5.findicons.com/files/icons/1035/human_o2/72/type_list.png10.000 adet ICD kodu ( Uluslararası Teşhis Kodları) ne zaman isterseniz programımız içerisinde hazır. Sayamadığımız birçok ayrıcalıklı özellikler sizi DruzOnline İş Sağlığı ve Güvenliği Yazılım programında bekliyor. Bütün işlerinizi tek programdan takip edin, excel, word kullanmadan tertipli iş listeleri, muayeneler, aşı takipleri ne aklınıza gelirse DruzOnline İş Sağlığı ve Güvenliği Yazılımı programında sizi bekliyor.
 
 

DruzOnline İşyeri Hekimliği Modülü

DruzOnline İşyeri Hekimliği Kayıt Giriş Modülü

DruzOnline İşyeri Hekimliği Modülü

Sağlık Gözetimi
İşe giriş muayene bölümü
Periyodik muayene
Geç muayene
     - Yasal mevzuata uygun
     - Kullanımı kolay ve kolaylıklar sunan
     - Kayıt kontrolleri mevcut (tüm giriş alanlarında…)
     - Bir takım hesaplamalar (sigara-alkol-VIK-BKİ-BÇİ)
Sağlık gözetimi listeleri (12 farklı listeleme)
Sağlık gözetimim istatistikleri ve grafikleri (11 farklı istatistik)

Poliklinik İşlemleri
Hasta muayene işlemleri
Poliklinik listeleri (11 farklı listeleme)
Poliklinik istatistikleri (11 farklı istatistik ve grafikler)
İlaç rehberi (10 üzerinde ilaç prospektüsü)
 
Hemşirelik İşlemleri
Laboratuvar-Testler-Görüntülemeler
Aşı takip kartı
Tansiyon takip kartı
Hemşirelik işlemleri
Ecza stok giriş ve çıkışları
 
Genel İstatistikler
Muayene istatistikleri


Dokümanlar