Dr.uz - Yazılım Web Tasarım Teknolojileri ve Osgb Otomasyon Yazılımı DruzOnline | DruzOnline Yardım
Yazılım
DruzOnline Yardım

DruzOnline İş Sağlığı Otomasyon Programı hakkında yardım konuları ve dosyalarını bulabilirsiniz. Başlıkların haricinde yaşadığınız hataları lütfen mesai saatlerinde telefon ile ulaşarak bizlere iletiniz. 4441817 / D: 212 ve 213Programı Nasıl İndirebilirim ?

Antivirüs Uyarıları Hakkında

En Çok Merak Edilenler

 1. DruzOnline masaüstü mü yoksa web tabanlı bir yazılım mı?

Programımız veri güvenliğinizi ve gizliliğinizi önemsediğimiz için masaüstü bir program olarak tasarlanmıştır. Windows 10 yüklü tablet bilgisayarlarda da çalışabilmektedir.

2. DruzOnline'ın çalışabilmesi için sürekli internete bağlı olmam gerekir mi?

Programımız web üzerinden çalışma şartı koşmamaktadır. İlk açılışında lisans kontrollerini yapabilmesi için kısa bir süre internet bağlantısına gerek duyar. 1 kez lisans kontrolü yaptıktan sonra 20 gün boyunca hiç internet bağlantısı olmasa bile çalışır.

3. Personellerimize ait bilgileri İnsan Kaynakları programlarımızdan veya SAP'den DruzOnline' a topluca aktarabiliyor muyuz?

İki farklı yazılım firmasının ürettiği programların birbirleriyle haberleşip, veri transferi yapabilmesi için aralarında geliştirecekleri ortak bir dilde konuşabilmeleri gerekmektedir. Dolayısıyla herhangi bir İK programı veya SAP ile haberleşilebilmesi için iki yazılım firmasının teknik elemanlarının ortaklaşa geliştirecekleri bir arayüz hazırlanmalıdır(Örneğin; bir webservice yazılması gibi). Bu şart sağlandığında DruzOnline'a topluca veri aktarımı mümkündür.

Eğer veriler Excel dosyası halindeyse bu DruzImport yan uygulaması sayesinde şu anda kolaylıkla yapılabilmektedir.

4. DruzOnline mobil uyumlu mu? Android'de veya IOS'ta uygulaması var mı?

DruzOnline mobil uyumlu değildir. Masaüstü bilgisayarlarda, dizüstü bilgisayarlarda ve Windows 10 yüklü tablet bilgisayarlarda çalışabilmektedir. Şu anda web tabanlı olacak DruzOnline'ın geliştirilmesine devam edilmektedir.


5. DruzOnline'a girdiğimiz veriler nerede saklanmaktadır?

DruzOnline'a girilen veriler SQL Server altyapısıyla sadece programı kurmuş olduğunuz bilgisayarda veya sunucuda saklanmaktadır. DRUZ Yazılım'a hiçbir veri aktarılmamaktadır.

Programı Kuramıyorum?

Programı Başlatamıyorum?

Programa Giriş Yapamıyorum?

Program Açılışta frmSplash Hatası Veriyor!

Çok Sık Karşılaşılan Teknik Sorunlar

DruzOnline Windows 8 ve 8.1 Sql Server Kurmak

Şirket Tanıtımı Nasıl Yapılır

DruzOnline Windows 10 Kurulumu

Kayıt Girişi (Personel Kayıt)

Excel ile Personel Verisi Aktarmak

Eğitim Tanıtımı

Druzonline İsg Yazılımı içerisinde, Eğitimleriniz hakkında tüm işlemleri yapabilirsiniz. Yazılım size Eğitim oluşturmanızı, eğitimi planlamanızı ve sertifika basımı hakkında (matbaa baskısı olmadan) yardımcı olmaktadır.

Eğitimleri Tanıtmak, bir eğitim vermek istiyorsunuz ( Stresle başa çıkma Eğitimi) bu eğitimi ilk önce Eğitim Tanıtımında tek seferlik işlem ile tanıtımını yapılması gereklidir.
İzleyeceğiniz video size bu işlemleri göstermektedir.

 
 

 
Dokümanlar