Druz İş Sağlığı Uzmanı | Güncel İSG Mevzuatına En Uygun Program DruzOnline
Yazılım
Güncel İSG Mevzuatına En Uygun Program DruzOnline
DÜNYA'NIN EN GÜNCEL İSG MEVZUATINA SAHİP VE MEVZUATA EN UYGUN  İSG PROGRAMI

DruzOnline güncel İSG mevzuatı veritabanını içerecek şekilde size gelir. Toplam 7500 kayıt ve 3.750 sayfaya karşılık gelen bu DEVASA veritabanı içinde şunları yapabiliyorsunuz:

  • *Mevzuatın içinde kelime bazlı arama yapabileceksiniz. (Üstelik kelimenin tamamını bile yazmanıza gerek yok. Örneğin; gürültü için "gür" yazıp enter  tuşuna basmanız yeterli)

  • *Mevzuat kategorileri içinde seçim yapabileceksiniz. (Anayasa, Kanunlar, Meslek Odaları Dökümanları, Tebliğler, Tüzükler, Ulusal Standartlar, Uluslararası Sözleşmeler, Uluslararası Standartlar)

  • *Arama sonuçlarının listelendiği ekranda bir mevzuat öğesine tıklayıp sık kullanılanlara ekleyebiliyorsunuz veya yine sağ tuş menüsünden mevzuat ile ilgili ayrıntı penceresini açabiliyorsunuz. Ayrıntı penceresi karşınıza "Bölüm, Madde, Alt Madde" gibi Ağaç Hiyerarşisi şekliyle gelir. Ekrandaki kutucukta görülen metni kopyalayabilir ve başka bir metin editöründe düzenleyedebilirsiniz. Sık kullanılanlara eklediğiniz mevzuat öğesini daha sonra Risk Değerlendirmesi yaparken hızlıca seçip Risk Analizindeki ilgili maddeye pratik bir şekilde ekleyebiliyorsunuz. Risk değerlendirmenizi yazdırırken isterseniz ekte mevzuatı ve standartları da yazdırabiliyorsunuz.
  •  
  • *DruzOnline programı, güncel mevzuatı yalnızca size göstermekle kalmaz. Aynı zamanda kendi çalışmalarında da mevzuata ayak uydurur. Örneğin; çalışanların odyometri (işitme) testi sonuçları ile ilgili rapor & istatistiklerde size extra ipuçları vererek yardım eder. Çok akıllıca değil mi? :-)
  •  
  • * Mevzuat değişiklikleri DRUZ YAZILIM tarafından takip edilir. Veritabanı otomatikman güncellenir. Size sadece veritabanını internet üzerinden güncelle düğmesine basmak kalır.


Daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıyı okumaya devam ediniz.


İSG YAZILIMI ALMADAN ÖNCE DİKKAT ETMENİZ GEREKEN HUSUSLAR

 
* Kullanım Kolaylığı
Hazır Veri Tabanları
Doğruluk (Mimari)
Mevzuata Uygunluk
Kullanıcı Esnekliği
Dayanıklılık-Kontroller
Rapor-İstatistik
Veri Güvenliği
Modülerlik
Genişletilebilme
Basitlik
Uyumluluk
Özgünlük
Modül Sayısı
Veri Giriş Kolaylığı
Versiyon Güncelleme
Teknik Destek
Fiyatı

Dikkat etmeniz gereken hususlarla ilgili daha detaylı bilgi içeren PDF dosyasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

B
ilgisayarınızda PDF görüntüleyici program yoksa burayı tıklayarak Foxit Reader 8.1(49.5 MB) indirme sayfasına gidebilirsiniz.

SUNUM

DruzOnline İSG Yazılımı Tanıtım Sunumunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.
 Sunumu açabilmeniz için bilgisayarınızda Microsoft Office Powerpoint yüklü olmalıdır.


Bilgisayarınızda Microsoft Office Powerpoint yüklü değilse aşağıdaki resimleri de inceleyebilirsiniz.SUNUM EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

DRUZONLINE ISG YAZILIMININ 30 GÜNLÜK DEMOSUNU İNDİRİP TEST ETMEK İSTİYORUM

Programı indirebilmeniz için önce 
http://yazilim.druz.com.tr/register/bireysel-kayit.html adresinden kayıt olmanız gerekmektedir.

Daha sonra  http://yazilim.druz.com.tr/lf/programi-indir.html bağlantısı aracılığıyla programı indirebilirsiniz.